Kvalitāte un vide / О НАС

Извините, этот текст доступен только на “LV”.

Vislabāk par mūsu kvalitāti runā mūsu darbi, un lai to pierādītu kopš 2016. gada esam ieviesuši un uzturam kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši ISO 9001:2015 standartam. Sertifikātu izsniedza un ikgadējo auditu veic TÜV Rheinland.

 

Ilgtspēja — viena no mūsu uzņēmuma vērtībām, tā mēs apzinamies savu atbildību pret apkārtējo vidi, tieši tāpēc kopš 2020. gada esam ieviesuši vides vadības sistēmu un esam sertificēti atbilstoši ISO 14001:2015 standartam. Sertifikātu izsniedza un ikgadējo auditu veic TÜV Rheinland.

ISO 14001 ir vispāratzīts vides vadības sistēmas standarts, kas balstīts uz kvalitātes vadības principiem. Savukārt, ieviešot vides vadības sistēmu, uzņēmums pierāda, ka spēj plānot un kontrolēt savu ietekmi uz apkārtējo vidi, nodrošina savu darbību atbilstību vides normatīvo aktu prasībām un nepārtraukti veic uzlabojumus vides jomā, kas izpaužas izvejvielu patēriņā, izmantoto energoavotu izvēlē un patēriņā, ražošana atkritumu apsaimniekošanā, produktu transportēšanā un komunikācijā.